Naše škola je zapojená do projektu:

Projekt MODERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ V ZŠ A MŠ BUDEČ je spolufinancován Evropskou unií. Zlepšení a zvýšení kvality vzdělávání a výsledků dětí a žáků v klíčových kompetencích. Registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0003854. Celková výše podpory: 431.120 Kč
EVROPSKÁ UNIE Evropské strukturální a investiční fondy OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

zde ke stažení

Červen začal Dnem dětí. V pondělí 1.června jsme hrály děti ze ZŠ s dětmi z MŠ šipkovanou. V lese za rybníkem školkáčci našli poklad. Poté jsme se vrátili ke škole a opekli jsme si špekáčky. Fotky z akce jsou ve Fotogalerii

Hned druhý červnový den odjeli školáci do Dačic na atletické závody O malý štít města Dačice. Na stupně vítězů jsme se sice neprobojovali, ale zážitky máme velmi pěkné. I z této akce najdete fotografie ve Fotogalerii.

Začal VÁNOČNÍ JARMARK. Od pondělí 15.prosince děti vystavují a prodávají své výrobky na chodbě školy. Přijďte se podívat!

Prodejní a výstavní pult

Příprava

V pondělí 15.prosince jsme si už ozdobili stromečky.

Zdobení stromku v ZŠ

Stromek sahá až ke stropu.

Listopad 2014

Ve čtvrtek 13.11. jsme byli všichni v Dačicích na divadle. Herci z Ústí nad Labem zahráli O dvanácti měsíčkách. Po představení jsme odešli do zámeckého parku, kde jsme na atrakcích strávili čas před odjezdem autobusu. Některé fotky jsou zde (ze sálu MěKS ne příliš kvalitní) a další v sekci Fotogalerie.

Před představením

Svačina před představením - dvě Natálky

V parku na kolotoči

Natálka na skluzavce

Na houpačce - Dianka a Natálka

Září 2014

Od 19.9.2014 - výcvik plavání 4.ročníku.

Pár fotek z výcviku (další ve Fotogalerii).

Diana, Šárka a Martin

Tereza

Diana, Šárka, Tereza

30.9. - Běh zámeckým parkem v Dačicích (výsledky v Novinkách). Přiloženo pár fotek, další opět ve Fotogalerii:

Aneta před startem

Celá naše výprava

Tereza před cílem

Nela v cíli

Průběžně děti vyráběly výrobky a malovaly obrázky - několik na ukázku:

Zvířata z brambor

Posvícenské koláče